לילך אלון מציעה ליווי רגשי-אנרגטי-רוחני.

אז, מה בעצם את עושה? שואלים אותי לא פעם.

מה קורה במפגשים איתך? איך זה כל כך מדויק? איך ידעת להעלות את הנושא הזה? איך אני מרגישה את השינוי כל כך מהר?

 

בהתחלה, היה לי קשה מאוד להסביר מה אני עושה בתחום כל-כך רוחני, כמי שהגיעה ממרחב לוגי, שִׂכְלִי (בכל זאת, לדעת בגיל 25 שמנכ"ל סלקום מחכה כל חודש בקוצר-רוח לקבל ממך את דו"ח הפעילות החודשי של החברה, שבו את פורשת את התובנות שיאפשרו לחברה קבלת החלטות נבונה, מבוססת וטובה יותר – הצריך שימוש נרחב בחלק השמאלי של המוח מאשר בחלק הימני, וכך גם בשאר הקריירה שלי בעבודה עם ארגונים כמומחית תבונה עסקית וניתוח נתונים).

כי כשנכנסתי למרחב שהיה חדש לגמרי עבורי (לפחות כך חשבתי) – המרחב הרגשי, האנרגטי והרוחני – לא היו לי מילים להסביר אפילו לעצמי מה בדיוק אני עושה.

 

אבל עם השנים, הנסיון, והלמידה התמידית שלי ממורים מגוונים בארץ ובעולם, מאסטרים בתחומם – התחלתי להבין מה אני עושה 😊, וגם איך להסביר את זה.

ואיך, דווקא היכולת המדהימה שלי לחבר בין התחומים, בין האנליטי לרוחני, בין המוח השמאלי לימני, בין העסקי לאישי, בין העומקים לגבהים, בין הפנים לחוץ, בין היכולת להיות מקורקעת והכי תכלסית שאפשר ובין היכולת לעוף למעלה בהכי שאנטי-באנטי שקיים – היא זו שמאפשרת לי לעזור לאנשים שחווים תקיעות בסייקלים חוזרים ונשנים – לנווט וליצור שינוי ממקום מלא, מכיל, בטוח ואוהב יותר את עצמם ממה שהכירו אי פעם, וליצור לעצמם שפע נפלא בחיים.

 

אז הנה ההסבר, אם תשאלו אותי –

מה את עושה? או – מה קורה במפגשים איתך?

 

כשאנחנו מסתכלים על עצמנו במראה, אנחנו נראים מוצקים, פיסיים.

אבל אם נגדיל ונגדיל ונגדיל את עדשת הראיה, אז נוכל לראות שאנחנו, בעצם, עשויים מאטומים. ואם נסתכל בתוך אטום, נראה שמה שיש שם, בעיקר, זה חלל ריק ואנרגיה.

וזה, למעשה, מה שאנחנו באמת.

ישויות של אנרגיה טהורה.

 

את יישות של אנרגיה טהורה

 

 

מהם רגשות ומה קורה כשהם נתקעים?

עכשיו, לאורך ההיסטוריה שלך (בין אם את זוכרת את זה במודע או שלא), חווית זמנים עם רגשות אינטנסיביים. אולי כעס, או עצב, או תסכול, או טינה וכו'.

לכל רגש יש רטט ותדר ספציפיים לו.

בזמנים האלו שעברת, בהם עלו רגשות עוצמתיים מאוד – מה שקורה בעצם, הוא, שאנחנו חווים את הרטט והתדר של הרגש הספציפי (או צירוף של רגשות).

כשאת חווה רגש עוצמתי (emotion), את מרגישה את זה בגוף (feeling).

כשאת חווה רגש כל-כך עוצמתי, למעשה, כל הגוף שלך עשוי "לקחת" את הרטט הזה ולחוות אותו.

במקביל, יש בך חלק שרוצה לעצור, להפסיק את התחושות האלו בגוף, כדי להגן עליך. יכול להיות שבאותו רגע ישנה הצפה של מערכת הגופנפש, והחלק הזה מבוהל מהעוצמה ומעדיף שלא נרגיש.

בשלב הזה, המוח האוטומטי, מוח הזוחלים שלך נכנס לפעולה, וכל תפקידו הוא לגרום לך לשרוד ברגע הזה. וזהו.

בעצם, הוא "חוטף" את הניהול של כל הגופנפש שלך מהחלק האינטלקטואלי, השכלי של המוח.

 

למה הרגשות נתקעים? מהי אנרגיה לכודה?

עכשיו, זו ממש לא אשמתך. זה לא שיכולת באותו הרגע לומר לעצמך – "אני עכשיו אאפשר לעצמי להרגיש את מה שאני מרגישה כי זה יותר נכון עבורי ויעזור לי לעבור את האירוע בבריאות גדולה יותר".

לא.

לא יכולת לעשות את זה.

בשלב הזה, שלפעמים לוקח מאית השניה – הכל נעשה במהירות הבזק ובאופן אוטומטי.

ואז, מה שעלול לקרות הוא, שאותו רגש "נתקע" בגוף, או בגופנפש.

כך, אפילו שהמשכת הלאה, ואולי זה קרה במשך עשירית שניה ואת כבר לא שם (או לפחות ככה חשבת), חלק מהאירוע הזה – עדיין נמצא איתך.

זוהי אנרגיה לכודה. היא נמצאת בתאי הגוף, באיברים ובמערכות השונות.

ומה שמעניין, זה שהיא לא סתם "צפה" בגוף.

היא משפיעה עליך – ביומיום, בהחלטות שאת מקבלת, במחשבות שאת חושבת, בציפיות שאת מצפה.

את יכולה לומר לעצמך שאת רוצה שינוי, שאת רוצה שיהיה לך קל יותר, ומהיר, ואחרת.

אבל מה שחווית עדיין תקוע שם.

ותוקע את הגופנפש מלהתקדם.

מלצאת מהתקיעות.

 

הגוףנפש שלנו הוא כמו מחשב ביולוגי עוצמתי ואינסופי

במחשב הביולוגי הזה, כדי "לשמור" את הזכרון הזה, או האנרגיה התקועה הזו ב"מקום הנכון", בסדר מופתי – יש בנו חלק שהוא ה"סדרן", ה"ספרן", שאומר משהו כמו: "מממ…בואו נראה…מדובר ברגש שמבוסס על הפחתה עצמית כתוצאה מהתבוננות באיך אבא שלי דיבר אל אמא שלי בשיחה שהיתה ביניהם ואני שמעתי בגיל 4 ו-3 חודשים…אוקיי, המקום הנכון לקטלג אותו הוא ברשתית העין".

או משהו כמו (תלוי בכמה הקול הזה הוא full of himself חחח, תזרמי איתי ותקראי את החלק הזה בלב בקולו של שרלוק הולמס):

"ובכן, ידידיי, מדובר בחוויה שמותאמת לרגש המבוסס על ייאוש עמוק. המקום הכי מתאים לקטלג אותו בביו-מחשב שלנו, אם כך, הוא באיזור הריאות. כן, כן, לא סתם בריאות, כי אם בסימפונות. נהדר!".

 

התוצאה של רגשות לכודים

וכשהרגש הזה, והחוויה הזו מאוחסנים בגוף, באותו איבר, או מערכת או מצב גופני, הם יעשו שני דברים:

הם יעוותו את שְׂדֵה האנרגיה הטבעי של הגוף שלך (כי זה מה שאנחנו – שְׂדֵה אנרגיה), וכתוצאה – ישנה פגיעה ביכולת של הגוף והגופנפש לתפקד באופן רגיל.

זה יכול ליצור כאב (כן, זה יכול להיות כאב רגשי או ממש כאב פיסי) וקושי בתפקוד של מערכות הגוף.

הדבר השני שכדאי להבין הוא, שאפילו אם את לא מרגישה עכשיו את הרגש הזה שחווית לפני 30 שנה, או לפני יומיים ושאיים על שלמות הגופנפש שלך באותו הזמן ולכן הכניס את המוח האוטומטי לפעולה – הרגש עדיין נמצא בגוף. הוא שם, מקוטלג, ומחכה לצאת החוצה בכל טריגר שמותאם אליו (דומה מושך דומה).

24 שעות, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה, לשנים על גבי שנים.

הוא שם.

ואז את מוצאת את עצמך נכנסת לסייקלים, קצת כמו ספירלה שיורדת במקום לעלות, בלי שתוכלי לשלוט בה.

את מנסה למצוא את הזוגיות הנפלאה שלך, וכבר עשית עבודה פנימית מדהימה – רגשית, רוחנית, פסיכולוגית ובכל דרך אפשרית, בלי שתדעי שדווקא זכרון קטן שלך כילדה בת 3, שאולי חשבת שהוא שולי ובכלל לא קשור ליצירת זוגיות – ממשיך לעבוד שעות נוספות ובכל פעם שמישהו רלוונטי מתקרב – הרטט הזה שנטמע בך – גורם לך לתפוש, לחשוב, להרגיש, לחוות, לקבל החלטות, ולפעול – ממרחב שמרחיק אותך מהזוגיות המיטיבה שאת כל כך רוצה (ותביני, החלק הזה לא מנסה להרע לך, להיפך – המטרה שלו טובה – הוא רוצה להגן עליך בהתאם למה שלמד פעם, מזמן).

את רוצה להקים את העסק שלך, אבל כל פעם מוצאת את עצמך עושה דברים אחרים, או שאפילו הפעולות הכי פשוטות נראות לך קשות, מסובכות, בלתי אפשריות. כאילו המוח התאדה. או שאת מנסה ומנסה – עושה מה שהיועצים השונים אמרו לך (בהנחה שהם באמת טובים ומתאימים לך) – וזה לא מביא אותך לעסק משגשג. להיפך. התסכול גובר ועולה, הכעס, העצב ואפילו הפחד והאימה מחוסר ההכנסות וחוסר השליטה עולים ועולים, ואולי מדברים עם זכרון מהרחם, שלמדת מאמא שלך, שלמדה מאמא שלה, שלמדה מאמא שלה – כי אצל הסבתא רבתא שלך, למשל, הדרך היחידה לשרוד באותו זמן שדרש מנשים להיות קטנות ופסיביות היתה לא להצליח, להיכשל. ואת לא יודעת מזה בכלל, ואפילו אם את יודעת – הוא עדיין שם ולא משתחרר.

ואני רוצה לומר לך שיש דרך לשנות.
ראיתי זאת אינספור פעמים.

זה לא תמיד מאוד קל, כי לפעמים יהיה צורך להתעמת ולהתמודד עם רגשות שלא רצית להרגיש.

בנוסף, לעיתים עולה מהתהליך הזמנה לפעול בדרכים חדשות ומותאמות יותר למהות השינוי שאת רוצה ליצור – מה שאומר – דחיפה של איזור הנוחות שלך.

יש דרך עדינה, מדויקת ויעילה להפליא
שבעזרתה אפשר למצוא בדיוק כמו של לייזר
איפה האנרגיה הזו שתוקעת אותך במקום שאת לא רוצה להיות בו נמצאת
ואיך לשנות ולשחרר אותה מבפנים
כך שהיא תוכל להתמוסס לאהבה
ואת תוכלי להמשיך חופשיה יותר
בזרימה יותר
ובעוצמה גדולה
ליצור את החיים שאת רוצה לעצמך
ומגיע לך.

איך פותרים רגשות לכודים או אנרגיה לכודה?

פה אני נכנסת לתמונה.

במפגשים שלנו, אני לא רק מוצאת, בדרכים עוקפות-שכל (כי השכל הוא האחרון שיספר לנו איפה הרגש הלכוד הזה נמצא), את הרגש הלכוד הזה, אלא אנחנו גם משחררות אותו מהמרחב שלך ביחד ומאפשרות לאפשרויות חדשות ומרגשות להיכנס במקום.

משום שאני עובדת במקביל ברמה הפיסית, אתרית (ether), רגשית, מנטלית, רוחנית ואנרגטית, ומשלבת מספר גישות עוצמתיות, ואת הנסיון שלי גם במרחב האישי וגם העסקי בעת הצורך – התהליך הוא עוצמתי, עדין ומהיר יחסית לדרכים אחרות מוכרות.

לכן, גם מה ששמתי לב עם הזמן – שלא רק מי שלא חווה תהליך עומק כזה או אחר בעבר חווים שינויי משמעותי, אלא גם אנשים שנמצאים כבר בתהליכי התפתחות לאורך שנים, ושאפילו הם בעצמם מטפלים ומכירים את התחום הזה לעומקו – מגיעים אלי וחווים קפיצה קוונטית בחיים שלהם.

 

לעיתים קרובות, כשאנחנו מעבדות ומשחררות את הרגש הלכוד, מתחילים להרגיש אחרת. הרגשות, המחשבות, האמונות – שהתנהלו באוטומט הקבוע עד היום – משתנים.

תקיעות, אמונות מגבילות, חבלנים פנימיים – עשויים להתמוסס.

במקביל, השקעת לאורך השנים כל-כך הרבה אנרגיה בלשמר ולשמור על הקטלוגים של התדרים והרטטים האלו בביו-מחשב שלך, שכשאשר אנחנו משחררות אותם – מתפנית לך אנרגיה אדירה לתקווה, לשמחה וליצירת החיים שאת רוצה.

כן, יכול להיות שזה ייקח יותר ממפגש אחד, כי הצטברו עוד ועוד חוויות ורגשות באותו איזור, אבל התגובות שאני מקבלת (כאן אפשר לקרוא עוד על חוויות של אנשים שעברו איתי ליווי אישי) מוכיחות לי שוב ושוב, כמה התהליך עוצמתי, מדויק ומהיר, ומאפשר להשתחרר ממטען כבד כל-כך, ולנוע מתוך זרימה עוצמתית ליצירת החיים והשפע שאת רוצה לעצמך, ומגיע לך.

לקביעת שיחה עם לילך אלון כדי לבדוק אם ישנה התאמה לליווי יש ללחוץ כאן (למה שלא תהיה התאמה? אפשר לקרוא על כך כאן).